GIT GIT CHICKEN HORON KÖFTE

Markalaşma hikayesinin başlangıç tarihi olan 2010 tarihinden bu yana, Hatay usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçenekleriyle gıda sektörünün dinamiklerini değiştiren Gıt Gıt Chicken Horon Köfte, Anadolu’nun dünyaya armağan ettiği misafirperverlik, güler yüz, samimiyet gibi pek çok değeri yaşatan markaların başında gelmektedir.

Marka serüvenini Trabzon’da başlatan Gıt Gıt Chicken Horon Köfte; Giresun, Aydın, İzmir, Isparta, Çanakkale şubelerini de bünyesine katarak, ülke çapında markalaşma yolunda ciddi adımlar atmıştır.

Türkiye’nin en değerli lokasyonunda, misafirlerinin kalbinde konumlanan Gıt Gıt Chicken Horon Köfte; mesleki tecrübesi, nitelikli ekibi, lezzet saklı tarifleri, hizmet ve ürün kalitesiyle farklılaşmaya devam etmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımıyla % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen marka, kurulduğu günden bu güne sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek; hijyenik ve lezzetli ürünleriyle milyonlarca insanı ağırlamanın gururunu yaşamaktadır.

BAŞTAN SONA
LEZZET

Hatay yöresinin usullerinden esinlenerek geliştirilen lezzetlerimiz yine yöreye özgü lavaşlarla servis edilmektedir.

Katkı maddesi kullanılmadan elde edilen lezzetli soslar, ustalarımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır.

Ekibimiz porsiyonları titizlikle hazırlayıp, kısa zamanda servis etmektedir.

Sıcak lavaşından patatesine, turşusundan etine, hızlı servisinden sunum stiline kadar her aşamada farkını ortaya koyan lezzetlerimiz, damaklarda iz bırakan anlar yaratmaktadır.

Mutlu müşteri prensibini benimseyen Gıt Gıt Chicken Horon Köfte, güler yüzlü hizmet anlayışıyla her gün binlerce insanı “yine bekleriz” diye uğurlamaktadır.

25’İ AŞKIN ŞUBESİYLE, HER AN BÜYÜMEYE DEVAM EDEN MARKAMIZIN BİR PARÇASI OLMAK İSTER MİSİNİZ?
GELİN, BİRLİKTE BÜYÜYELİM.

FRANCHISE